26

Maj 16

Albumina wołowa – labempire.com

Albumina wołowa - labempire.com

Podstawą działalności Labempire.com jest doświadczona dystrybucja wysokiej klasy odczynników do badań naukowych.

Posiadamy rozległe doświadczenie i również rozległą wiedzę merytoryczną na temat biologii molekularnej. Oferowane przez nas towary są najwyższej klasy. Jesteśmy jedynym krajowym dystrybutorem odczynników kanadyjskiej artykułów marki Bioshop, oraz autoryzowanym dystrybutorem firmy Neptun. W naszym rozległym asortymencie odkryjesz m.in. odczynniki do badań naukowych, końcówki niskoretencyjne firmy Neptun, końcówki firmy Axygen, pipety marki HTL, cytokiny, surowice, przeciwciała, kity do biologii molekularnej, statywy do pipet, dozowniki strzykawkowe, probówki, mini wirówki i również multum więcej.

Udało nam się nawiązać liczne współprace ze znanymi i również prestiżowymi producentami, toteż korzystając z naszej propozycji otrzymasz gwarancje doskonałej jakości za korzystną cenę. Współpracujemy z wieloma ośrodkami badawczymi na terenie całej Polski. Doskonale znamy potrzeby i również wymagania naszych klientów. Stawiamy na kompetencja i również wysoki standard realizowanych usług. Nieustannie rozszerzamy naszą ofertę, żeby jak najlepiej podołać rosnącym wymaganiom klientów. Cieszymy się nieposzlakowaną opinią klientów, oraz jesteśmy cenieni w branży. Gwarantujemy Ci najlepsze warunki współpracy. Proponujemy darmową przesyłkę przy zakupach za minimum 1500 zł netto.

Naszą ofertę kierujemy tylko do ośrodków przeprowadzających badania naukowe. W razie wątpliwości skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową. Błyskawicznie odpowiemy na każde Twoje pytanie i również udzielimy Ci niezbędnych informacji.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 6 (ostatnio: 29.09.2018 11:24:51)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 26.05.2017 15:41:13)

Podlinkuj wpis:

No comments yet, be the first.

Dodaj komentarz