3

Mar 14

Adwokat – Przemysław Kopko

Adwokat - Przemysław Kopko

Trudno przewidzieć, kiedy niezbędna okaże się pomoc prawna. Całe szczęście w stolicy nietrudno o specjalistów, którzy oferują profesjonalną pomoc niezależnie od charakteru prowadzonej sprawy.

Prawnik Przemysław Kopko wyróżnia się obszerną wiedzą i doświadczeniem. Dzięki wielu sprawom, które prowadził, jest w stanie sobie poradzić nawet z najtrudniejszym sprawami prawnymi.

Przemysław Kopko to specjalista w dziedzinie prawa spadkowego, prawa rodzinnego oraz prawa karnego. Zajmuje się przede wszystkim prowadzeniem spraw w zakresie rozwodów, alimentów oraz spraw majątkowych. Poza tym oferuje także wsparcie w problemach spadkowych, świadcząc usługi dla klientów z Warszawy i województwa mazowieckiego. Wsparcie jest udzielane w Kancelarii prawnej w Warszawie, zdalnie w formie porady prawnej online bądź telefonicznie, a także w miejscu zamieszkania klienta lub w siedzibie firmy.

Kancelaria Prawna Przemysława Popko udziela porad prawnych oraz przygotowuje pisma sądowe, takie jak: pozew o alimenty, pozew o rozwód, pozew o separację, wniosek o podział majątku, odpowiedź na pozew, wniosek o ograniczenie władzy rodzicielskiej, wniosek o ustalenie kontaktów z dzieckiem oraz zastrzeżenia do opinii Rodzinnego Ośrodka Diagnostycznego i Konsultacji. Adwokat Przemysław Kopko oraz jego kancelaria oferuje pomoc prawną osobom pozwanym, powodom, a nawet wszystkim uczestnikom postępowania oraz wnioskodawcom.

Prawnik reprezentuje swoich klientów w sądzie w każdej sprawie rodzinnej. Odpowiada także za negocjacje z drugą stroną w procesie. Z pewnością jest to kancelaria godna polecenia.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 20 (ostatnio: 22.07.2019 07:28:31)
  • yahoo: 7 (ostatnio: 12.07.2017 14:14:01)

Podlinkuj wpis:

No comments yet, be the first.

Dodaj komentarz