28

Sie 18

5000 zł pożyczki dla emerytów. Kasę może wziąć wnuczek

5000 zł pożyczki dla emerytów. Kasę może wziąć wnuczek

Firma pozabankowa oferująca szybkie pożyczki na raty przez internet wprowadziła „5000+” dla emerytów. „Kontrolować nie będziemy, kto i na co przeznaczyć pożyczkę”.

Każdy mieszkaniec Polski, który skończył 65 lat, może wziąć bardzo szybką pożyczkę w kwocie przekraczającej 5000 zł przelewem na konto. Pieniądze jednak trzeba będzie oddać firmie pożyczkowej z niewielkimi odsetkami. Pożyczone środki można przeznaczyć na zdrowie bądź na kulturę. A co, jeśli emeryt będzie chciał przekazać otrzymaną kwotę (pożyczkę) wnuczkowi? – Przecież celu wydatkowania pożyczki kontrolować nie będziemy – odpowiada przedstawiciel znanej z reklam w telewizji firmy pożyczkowej udzielającej szybkich pożyczek ratalych w Polsce. Wypłaty pożyczki pozabankowe na raty online w getmoney realizowane są również w trybie całodobowym 24h/7.

Aby Emeryt mógł otrzymać 5000 zł pożyczki na raty od firmy pożyczkowej w Polsce, wystarczy, żeby miał powyżej 65 lat, w chwili wnioskowania, nie posiadał zaległości finansowych względem pożyczkodawcy,nie figurował jako osoba zadłużona w Biurach Informacji Gospodarczej (BIG) i Biurze Informacji Kredytowej (BIK) oraz złożył odpowiednie dokumenty za pomocą strony internetowej instytucji pożyczkowej (skan bądź zdjęcie odcinka z emerytury). Takie tańsze dla emerytów pożyczki pozabankowe na raty z minimum formalności przelewane na konto emeryta to w tym roku nowość na rynku pożyczek pozabankowych.

Pieniądze nie muszą być przeznaczane na konkretne cele – leki, zabiegi zdrowotne czy na uczestnictwo w wydarzeniach kulturalnych. Emeryci nie są pytani, na co wydadzą środki otrzymane z pożyczki. Można więc spędzić weekend we dwoje lub też wakacje w górach bądź nad Morzem Bałtyckim. Za pożyczone pieniądze można przeprowadzić remont mieszkania lub pomóc finansowo wnuczkowi będącemu na studiach.


Ocena: 5/5 (2 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 27.07.2019 00:54:43)

Podlinkuj wpis:

No comments yet, be the first.

Dodaj komentarz